Munch-Auksjonen 2006

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett ved vinen

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 470x731 mm Motivet: 415x510 mm
papir
Usignert

1930
Woll nr. 712.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000

Self-portrait with a Bottle of Wine
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 470x731 mm Image: 415x510 mm
Unsigned
1930
Woll no. 712.