Munch-Auksjonen 2006

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Selvportrett med sigar
Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med sigar

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 650x476 mm Motivet: 566x455 mm
hvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Sch. nr. 282. Woll nr. 313.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 200 000

Self-portrait with a Cigar
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 650x476 mm Image: 566x455 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1908-09
Sch. no. 282. Woll no. 313.