Selvportrett med sigar
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 650x476 mm Motivet: 566x455 mm
hvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1908-09
Sch. nr. 282. Woll nr. 313.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 200 000