Tigeren
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 374-376x464 mm Motivet: 312x380 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Alfa og Omega 1908-09
Woll nr. 346.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 110 000