Munch-Auksjonen 2006

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Tigeren

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 374-376x464 mm Motivet: 312x380 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Alfa og Omega 1908-09
Woll nr. 346.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000

The Tiger
Lithograph printed in black on heavy cream wove
Sheet: 374-376x464 mm Image: 312x380 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
Alpha and Omega 1908-09
Woll no. 346.