Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Teaterprogram: John Gabriel Borkman

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 280x384 mm Motivet: 210x 320 mm
Signert i stenen nede t.h.: E Munch

1897
Sch. nr. 171a. Woll nr. 108 B.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 66 000

Theatre Programme: John Gabriel Borkman
Lithograph printed in black on medium thin cream paper
Sheet: 280x384 mm Image: 210x320 mm
Signed in the stone lower right: E Munch
1897
Sch. no. 171 a. Woll no. 108 B.