Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Gram, Gyda(1851-1906)
Dameportrett 1903

Olje på lerret
73x59
Signert og datert nede t. v.: Gyda Gram 1903.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000