Professor Kristian Schreiner
Litografi trykket i svart og grønt på middels
Arket: 819x718 mm Motivet: 615x520 mm
tykt gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1928
Woll nr. 687 V.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000