Statsminister Otto Blehr
Litografi trykket i rødt på tynt gulhvitt papir
Arket: 450x312 mm Motivet: 355x255 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1927
Woll nr. 678.
Doublert.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 19 500