Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Gate i Como

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 495x379 mm Motivet: 354x243 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch

1922
Sch. nr. 506. Woll nr. 674.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 72 000

Street in Como
Lithograph printed in black on medium heavy cream wove
Sheet: 495x379 mm Image: 354x243 mm
Signed in pencil lower right: E. Munch
1922
Sch. no. 506. Woll no. 674.