Gate i Como
Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 495x379 mm Motivet: 354x243 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch
1922
Sch. nr. 506. Woll nr. 674.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 72 000