Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Hammerhaug 1861

Olje på lerret
77x123
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: A Askevold 1861

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 85 000