Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Keyser, Ragnhild(1889-1943)
Fra Cahors, Syd-Frankrike

Olje på lerret
33x24
Signert nede t.h.: R. Keyser

Signert og påtegnet noe utydelig med blyant på baksiden av platen: "Keyser Fra Cahors... kr 100 Rue de (?) ....".

Oslo Kunstforening, minneutstilling 1947, kat.nr. 3, med tittel: "Cahors, Syd-Frankrig 1922".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 44 000