Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Naboer
Olje på lerret
74x86
Signert nede t.v.: Gudmund Stenersen
Signert og påtegnet med tittel på blindrammen: "G. Stenersen Naboer".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000