Fjell, Kai(1907-1989)
Skipbrudd 1952
Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -52
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
62x50
Vurdering
NOK 400 000–600 000