Askevold, Anders(1834-1900)
Fjærlandsfjorden i Sogn 1873
Olje på lerret
44x65
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1873.
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 66 000