Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Nordlyset 1966

Olje på lerret
150x115
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66.

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 460 000