Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Frihetens stjerne 1943

Olje på plate
92x73
Signert og datert nede t.h.: A Ekeland 43.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 350 000