Strøm, Halfdan(1863-1949)
Sommer 1937
Olje på lerret
81x67
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Strøm 37.
Kunstnernes Hus, Statens 54. årlige Kunstutstilling, Høstutstillingen, Oslo 1937, kat.nr. 139, med tittel: "Sommer".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 54 000