Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Skibbrudd
Olje på lerret
85x113
Signert nede t. v.: J. Bennetter
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
85x113
Vurdering
NOK 100 000