Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Skibbrudd

Olje på lerret
85x113
Signert nede t. v.: J. Bennetter

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 105 000