Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Blå kvinneakt

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J. Rian.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 240 000