Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Blå kvinneakt

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J. Rian.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 240 000