Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Interiør
Rian, Johs. (1891-1981)
Interiør

Olje på lerret
58x49
Signert nede t.v.: Johs Rian

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1957.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 96 000