Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne i fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret
65x95
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000 med forbehold