Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1974

Olje på lerret
100x88
Signert og datert nede t.v.: J Rian 74

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 78 000