Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1962

Olje på lerret
100x89
Signert og datert nede t.v.: J Rian 62

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 90 000