Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Ung kvinne med katt 1908

Olje på lerret
38x49
Signert og datert nede t.h.: WW 1908

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 76 000