Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Skognymfe

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.v.: Heyerdahl

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, Minneutstilling, kat.nr. 23, med tittel: "Skognymfe".

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00