Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Kokken 1934

Olje på lerret
120x90
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje - 34 -

Påtegnet på baksiden av lerretet: "The boy in the pantry"Study"".

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 33, med tittel: "Kokken".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000