Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fiskebrygge sett fra Sølvkronen, Horten 1899

Olje på lerret
30x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HF Gude. Horten Aug 99.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen, antagelig av kunstneren: "Serie I Landungsbrücke der Fischer, von "Sölvkronen" aus. Hans Gude."

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 200 000