Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske
Forrige
27
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Christian
(1852-1925)
Utkikk
Olje på lerret
60x52
Signert nede t.v.: C Krohg.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00