Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917
Fargelitografi
61x69
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 145 000
Fargelitografi
61x69
Vurdering
NOK 100 000–120 000