Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
61x69
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 145 000