Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med krukker, karaffel og frukt 1924

Olje på lerret
70x73
Signert og datert nede t.h. R. Th. 24.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 74 000