Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med krukker, karaffel og frukt 1924
Olje på lerret
70x73
Signert og datert nede t.h. R. Th. 24.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på lerret
70x73
Vurdering