Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Rose, Knut(1936-2002)
Med vogn

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1996". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 130 000