Rose, Knut(1936-2002)
Med vogn
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1996". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 130 000