Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Sognebud 1863

Olje på lerret
137x170
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand. 1863.

Vurdering på forespørsel.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 000 000