Hansteen, Nils(1855-1912)
Dampskip og seilskute ved norsk kyst
Olje på lerret
76x122
Signert nede t. v.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på lerret
76x122
Vurdering