Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Våkenatt 1949-52

Olje på lerret
131x120
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 49-52

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Våkenatt".

Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 33.
Biennalen i Venezia 1952.
Kunstnernes Hus, Oslo 1971, kat.nr. 59.
Henie-Onstad Kunstsenter, Høvik 1977.
Kunstnerforbundet, Oslo 19..?, kat.nr. ?

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00