Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Groveir
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Groveir

Olje på lerret
80x99
Signert nede t.h.: N. Astrup

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Groveir".

UTSTILT:

Bergen Kunstforening, Minneutstilling 1928, kat.nr 89, dateres her til 1915.
Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 80.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000

Tilslag NOK 2 200 000