Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Nørregaard, Asta(1853-1933)
Fra Sørfjorden i Hardanger 1880

Olje på lerret
53x81
Signert og påtegnet nede t.h: Efter Eckersberg Asta Nørregaard 30/8 80

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00