Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Morgen, interiør fra en fiskerstue 1890

Olje på lerret
78x63
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow. 90

UTSTILT:

Blaafarveværket 1979, utenom katalog.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 840 000