Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Dal, Harald(1902-1972)
Skogsti 1946

Olje på plate
100x81
Signert og datert nede t.h.: H. Dal 46.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000