Dal, Harald(1902-1972)
Skogsti 1946
Olje på plate
100x81
Signert og datert nede t.h.: H. Dal 46.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000