Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Fjelllandskap

Olje på plate
9x10
Signert nede t.h.:Balke

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 46 000