Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Fjelllandskap
Balke, Peder (1804-1887)
Fjelllandskap

Olje på plate
9x10
Signert nede t.h.:Balke

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000