Ekeland, Arne(1908-1994)
Intermesso
Olje på lerret
92x73
Signert nede t.h.: Arne Ekeland
Signert, datert 1956 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 50 000