Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Norsk havn 1889

Olje på lerret
58x96
Signert og datert nede t. v.: Nils Hansteen 1889.

Antagelig Son havn.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 100 000