Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Mor og barn

Olje på lerret
60x73
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: R Th. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 14 000