Kihle, Harald(1905-1997)
Skogslandskap med landevei og hest
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: H. Kihle
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 17 500 med forbehold
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: H. Kihle
Vurdering