Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro på støylen

Litografi, lysmål
43x51
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 111/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 17 500