Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Litografi med håndkolorering, lysmål
67x53
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummeret nede t.v.: 41/75.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 13 000