Litografi med håndkolorering, lysmål
67x53
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummeret nede t.v.: 41/75.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 13 000
67x53
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummeret nede t.v.: 41/75.
Vurdering