Pasmore, Victor(1908-1998)
Komposisjon 1965
Litografi, lysmål
57x91
Signert nede t.h.: VP-65
Nummerert nede t.v.: 8/70.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 7 500
Litografi, lysmål
57x91
Signert nede t.h.: VP-65
Nummerert nede t.v.: 8/70.
Vurdering