Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Pasmore, Victor(1908-1998)
Komposisjon 1965

Litografi, lysmål
57x91
Signert nede t.h.: VP-65

Nummerert nede t.v.: 8/70.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 7 500