Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Oppstilling med frukt, mugge og kanne 1941

Olje på plate
60x42
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 41.

Påtegnet med dedikasjon av kunstneren nede t.h. Påtegnet på baksiden av platen: "Jacob Weidemann Oslo 41".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 29 000