Oppstilling med frukt, mugge og kanne 1941
Olje på plate
60x42
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 41.
Påtegnet med dedikasjon av kunstneren nede t.h. Påtegnet på baksiden av platen: "Jacob Weidemann Oslo 41".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 29 000