Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Oppstilling med krukker og blomster

Olje på lerret
58x50
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Lars Jorde. 10 (?)

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 10 000