Jorde, Lars(1865-1939)
Oppstilling med krukker og blomster
Olje på lerret
58x50
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Lars Jorde. 10 (?)
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
58x50
Vurdering