Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Figurer i interiør 1901

Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.:K. Holbø 1901

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 11 500