Holbø, Kristen(1869-1953)
Figurer i interiør 1901
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.:K. Holbø 1901
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på lerret
44x51
Vurdering