Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåter i opprørt sjø

Olje på plate
8x12
Usignert

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 56.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000