Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Opprørt sjø
Olje på plate
52x62
Signert nede t.v.: C. W Barth
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
52x62
Signert nede t.v.: C. W Barth
Vurdering